субота, 23 листопада 2019 р.


"... історія нас горем вчить,

Щоб не забулось незабутнє.
Бо там, де пам'ять не мовчить,

Там щастям повниться майбутнє."

22 листопада учні 4 класу приєдналися до мітингу , присвячений Дню пам'яті жертв голодомору. А сьогодні долучилися до акції "Запали свічку пам'яті у своєму вікні". 
Не будь байдужим до минулого, бо ми не знаємо, яке чекає на нас майбутнє! Запали свічку, поки не пізно!

Пропонуємо до перегляду мультфільм

https://www.youtube.com/watch?v=baHXUzq3VPM

Наші досягнення

Дипломи III ступеня отримали  Переможці IV Всеукраїнської  онлайн-олімпіаді "На урок" з предметів початкової школи :
Савельєва Сніжана
Полтавець Олександр

Сертифікати про участь у IV Всеукраїнській  онлайн-олімпіаді "На урок" з математики отримали:
Савельєва Сніжана
Дулич Марина
Бабенко Кіра
Полтавець Олександр
Імерзаєва Анна

За участь в онлайн-олімпіаді з англійської мови сертифікат отримала Отрішко Катерина.





середа, 13 листопада 2019 р.

Сьогодні, 13 листопада, відзначають Всесвітній день доброти. Саме у цей день 1998 року в Токіо відкрилася перша конференція Всесвітнього руху доброти, в якій брали участь представники Австралії, Канади, Японії, Таїланду, Сінгапуру, Великобританії та США. Згодом до руху приєдналися й інші країни.
Офіційно Всесвітній день доброти був заснований у Сінгапурі 18 листопада 2000 року на ІІІ конференції Руху доброти.
Учасники руху творять добро по всьому світу, таким чином надихаючи мільйони людей на хороші вчинки. Вони також створили свою "Декларацію доброти", згідно з якою мета руху – "творити добріший і наповнений співчуттям світ".
Згідно з дослідженням японських і американських психологів, проведеним на базі університету Квансей Гакуїн і коледжу Кобе (Японія), чим більше добрих вчинків ми робимо, тим щасливішими себе відчуваємо. На думку вчених, ті, хто висловлює свою подяку, ніжність й інші добрі почуття до людей у конкретних повсякденних справах, не лише з великим оптимізмом дивляться на світ, але й фізично почуваються краще, відчувають своє життя більш гармонійним.


                                                                                                                                                                                                                                                       

понеділок, 11 листопада 2019 р.


Не бійтесь заглядати у словник:
Це пишний яр, а не сумне провалля;
Збирайте, як розумний садівник!
М.Рильський

  На уроці української мови, вивчаючи тему : "Правопис закінчень іменників чоловічого роду в родовому відмінку однини " при виконанні різних завдань учні користувалися орфографічним словником. Це найулюбленіше заняття на уроці мови. Пам'ятаю, як вперше знайомила їх із різними словничками. Думала, що їм це здасться нудним. Вони із захопленням роздивлялися їх. Та найбільшу любов завоював саме орфографічний словник. 
    Робота була дуже сумлінною та цікавою.

субота, 9 листопада 2019 р.

Урок літературного читання - це не просто предмет. Це справжня творчість. Читаючи твори, потрібно вміти намалювати в своїй свідомості картину, яку нам повідав письменник. А ще й передати свою уяву на папір - так це справжнісіньке мистецтво, яке дається не всім. 
Але учні 4 класу стараються не тільки прочитати та переказати, але ще й відобразити події за допомогою фантазії та палітри кольорів. 





День української писемності та мови — свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем — це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця — послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.У День української писемності та мови, на Українському радіо традиційно відбувається радіодиктант національної єдності. Цю акцію започатковано з 2000 року.
Учні 4 класу започаткували таку традицію: написали диктант "Калина" та відзняли самостійно відео, на якому зачитують вірш про мову.

Дорогі українці! 
Щиро вітаємо вас з Днем писемності та мови!

"Як парость виноградної лози,
Плекайте МОВУ."
М.Рильський